Logo
HomeTurnajeŠampioniNovinkyBlogVideoPartneřiOrganizace
 • 423599915_1409517959662980_4787490838229196539_n.jpg

  "Necítím se být ohrožena nikým. Jdu pro zlato," říká Julia Mikołajczak před ženskou GALA na TATAMY 8.

  MP

  06.03.2024

Jedna z největších favoritek na vítězství, čerstvá držitelka hnědého pásu, teprve dvacetiletá Julia Mikołajczak nám prozradila, co dělá ve volném čase mimo BJJ, a jaká je její struktura tréninků.

Mohla bys se českým a slovenským fanouškům krátce představit? Jaké jsou tvé největší úspěchy v BJJ a co děláš ve volném čase?

Jmenuji se Julia Mikołajczak a trénuji v polském Checkmatu Ostrów Wielkopolski. Za svůj největší úspěch prozatím považuji vítězství v kategorii Open PRO na ADCC Polish Nationals a první místo v kategorii Open PRO na turnaji SOLT 5.

Nejvíce si vážím svého klidu a trávení času v úzkém kolektivu lidí, které znám. BJJ naplňuje mou potřebu adrenalinové vzpruhy a je to můj způsob, jak získat energii.

image

Jak probíhala příprava na turnaj? Zařadila jsi do ní něco jiného než obvykle?

Myslím, že se na turnaj připravuji docela dobře. Nezařazovala jsem nic jiného než obvykle, protože struktura tréninků, kterou momentálně používám, mi vyhovuje. Analyzuji, opravuji a soustředím se na svou hru.

Máš předpověď toho, jak si povedeš na turnaji a na co máš v plánu ukončovat své soupeřky? Která ze soupeřek tě může nejvíce ohrozit v cestě za vítězstvím?

Nechci se odhalovat, ale jsem bojovnice, která se umí přizpůsobit, a určitě se budu snažit zápasy ukončovat před limitem. Necítím se být ohrožena nikým. Jdu pro zlato, takže se připravuji na každou soupeřku v soutěži.

image


Další články
Zobrazit vše
WNO 22: Hugo vyhrál na decision, Mica Galvao nedopustil překvapení

Who is Number One nám přineslo opět skvělou kartu, na které se představil např. Nicky Rod, Micael Galvao nebo Tainan Dalpra. My vám přinášíme shrnutí této akce.


MP


Foother logo Tatamy

TATAMY BJJ je organizace pořádající turnaje v grapplingu a Brazilském jiu jitsu (BJJ). Organizuje GALA eventy a pořádá otevřené turnaje pro všechny věkové i výkonnostní kategorie v tomto sportu podle pravidel ADCC.

Menu
 • Home
 • Turnaje
 • Šampioni
 • Novinky
 • Blog
 • Video
 • Partneři
 • Organizace
Dokumenty ke stažení
TATAMY BJJ s.r.o.
info@tatamy.cz+420778417882

TATAMY © Všechna práva vyhrazena 2023