Logo
HomeTurnajeŠampioniNovinkyBlogVideoPartneřiOrganizace

Klein se stal dvojnásobným vítězem. Mynář svojí kategorii ovládl po sedmé v řadě. Kdo se stal dalším vítězem kategorie PRO na turnaji TATAMY 9?

MP

15.05.2024

V sobotu 9. března 2024 se konal v areálu fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně tradiční grapplingový turnaj TATAMY 9, kde bylo k vidění několik superfightů. Soutěžilo se ale také v OPEN turnaji a my Vám přinášíme shrnutí medailistů z PRO kategorie.

NOGI

MUŽI

-65 kg

Dvě nejlehčí kategorie ovládl dominantně vítěz superfightu Šimon Klein. Z celkových devíti zápasů ukončil sedm před limitem a připsal si double gold ve váze -65 kg a -70 kg. Na TATAMY 10: BEATDOWN se utká s Martinem Rapčanem.

-77 kg

Petr Mynář již tradičně ukončil všechny své zápasy před limitem a připsal si neuvěřitelné sedmé vítězství této váhové kategorii za sebou.

1. Petr Mynář

2. Michal Pryjmačuk

3. Mansur Magomadov

-83 kg

V této kategorii už bylo předem jasné, kdo je favorit. Jan Stach ukončil všechny své zápasy před limitem a skončil na prvním místě. Druhý skončil ostravský Tomáš Mudroch.

1. Jan Stach

2. Tomáš Mudroch

3. Michal Trávníček

image

-100 kg

Kategorie měla pět účastníků a jednoznačně ji ovládl Anton Orlov, který všechny čtyři zápasy ukončil před limitem.

1. Anton Orlov

2. Richard Adámek

3. Lukáš Zelený

ŽENY

-65 kg

V kategorii byly pouze tři zápasnice a podruhé za sebou tuto kategorii ovládla Ema Sehnalová, která oplatila porážku z minulého TATAMY Veronice Bočkové, která skončila na druhém místě.

1. Ema Sehnalová

2. Veronika Bočková

3. Anna Wrzecionková

image

-70 kg

Kategorie, kde se znovu střetly zápasnice ze superfightu. I znovu v open turnaji porazila Viktoria Rejzek Julii Mikolajczak, která skončila na druhém místě.

TATAMY 10: BEATDOWN

Nenechte si ujít největší zemařský galavečer v Česku a na Slovensku - turnaj TATAMY 10: BEATDOWN, který se blíží a bude se konat 22. června v Brně. Tato událost nabídne celkem 18 vzrušujících zápasů zaměřených převážně na grappling, ale chybět nebude ani souboj v judu a zápasu.

Vstupenky na TATAMY 10: BEATDOWN