Logo
HomeTurnajeŠampioniNovinkyVideoPartneřiOrganizace
 • TATAMY_BJJ_2022_grappling_tournament.jpg

  Kouzlo ideálního BJJ turnaje

  Autor: Lukáš Nezdařil

  06.09.2023

Existuje vůbec nějaký ideální?

Malé ohlédnutí do doby, kdy ještě 4 zápasy nebyly v Česku běžné

Píše se 4. června 2022 a TATAMY 1 Brno má svou premiéru. Na scénu jako první v ranních hodinách přichází GALA turnaj. Vyřazovací pyramida 16 elitních evropských zápasníků ve váze do 77 kg.

Šampionem se stává Jan Stach a odnáší si pás šampiona a šek na 400 euro. Plynule navazuje OPEN turnaj pro všechny dospěláky s garancí 4 zápasů (takzvaný Round Robin – vůbec poprvé v Česku) v případě, že je v kategorii aspoň 5 zápasníků tak bojuje každý s každým nebo se ve vyšších počtech přihlášených tvoří skupiny a z nich eliminační pavouci.

image

Před rokem jsme v souvislosti se 4 garantovanými zápasy mluvili ještě o super novinkách, dnes se ale Round Robin formát stává už zaběhnutým standardem, a to na nejednom českém turnaji v brazilském jiu jitsu a grapplingu.

image

Ingrediencí je do receptu vždy více

Round Robin formát a spousta zaručených zkušeností pro zápasníky jsou

určitě jedním z důvodů velkého zájmu o TATAMY a také jeden z mnoha dílků skládačky, kterou označujeme jako kvalitní BJJ turnaj. Není ale tajemstvím, že nastavit si tento zápasový systém v softwaru Smoothcomp sice nějakou námahu spolkne, ale že by to byla jó překážka se tvrdit rozhodně nedá. Dalších důvodů, proč jít na TATAMY je celá řada, více najdete v brzy zveřejněném článku. Tak nezapomeňte kontrolovat naše stránky nebo mrkněte na náš Instagram níže.

View post on Instagram
 

Maximální spokojenost a správně nastavené hodnoty

Spokojenost všech zúčastněných, ať už jde o zápasníka, rodiče, rozhodčího, brigádníka nebo obchodního partnera, který výměnou za prezentaci na turnaji věnuje své produkty nejlepším. To je cílem každého turnaje TATAMY. Splnění takové podmínky by se možná dalo označit jako dodržení receptu na kvalitní BJJ turnaj. Jak takové nirvány ale dosahovat dlouhodobě? Určitě k tomu můžou pomoci interní hodnoty TATAMY. Jsou to nehmatatelné, subjektivní postoje, názory a přesvědčení, kterými se od počátku zakladatelé TATAMY řídí.

image

"Na papíře hodnoty TATAMY vznikly teprve nedávno. Chceme, aby se do budoucna staly opěrným bodem, takovou DNA pro všechny, kteří přijdou s TATAMY do styku. Je jich 5 a vzájemně se každá s každou doplňují.“
„Nechceme si tu hrát na nějaké vizionáře nebo lapiduchy. Děláme to tak, jak to cítíme a hodně, opravdu hodně o všem přemýšlíme a diskutujeme. Hodnoty nám ukazují cestu ve chvílích, kdy člověk stojí před rozhodnutím, kterým směrem se vydat. Chrání nás od všech bizárů a dávají nám sílu držet se na cestě se všemi svými spolupracovníky, partnery i zápasníky.
A Jaké to jsou? To se dozvíte v jednom z následujících článků tady na blogu."
-Lukáš a Kuba -

Gallery

 • brazilian_jiu_jitsu_fighters_TATAMY_Brno.jpg
 • JAN_Stach_brazilian_jiu_jitsu_fighters_TATAMY_Brno.JPG
 • stachtatamy.jpeg

Další články
Zobrazit vše
Kouzlo ideálního BJJ turnaje

Existuje vůbec nějaký ideální?


Autor: Lukáš Nezdařil


Foother logo Tatamy

TATAMY BJJ je organizace pořádající turnaje v grapplingu a Brazilském jiu jitsu (BJJ). Organizuje GALA eventy a pořádá otevřené turnaje pro všechny věkové i výkonnostní kategorie v tomto sportu podle pravidel ADCC.

Menu
 • Home
 • Turnaje
 • Šampioni
 • Novinky
 • Video
 • Partneři
 • Organizace
Dokumenty ke stažení
TATAMY BJJ s.r.o. | Česká federace brazilského jiu jitsu, z.s. IČO: 17183375
info@tatamy.cz+420778417882

TATAMY © Všechna práva vyhrazena 2023