Logo
HomeTurnajeŠampioniNovinkyBlogVideoPartneřiOrganizace
 • tatamy 8-323.jpg

  ”Ne vždy se mi dařilo podle plánu,” říká vítězka ženské GALA na TATAMY 8 Injana Goodman.

  MP

  29.03.2024

V krátkém rozhovoru jsme vyzpovídali vítězku ženské GALA Injanu Goodman. Prozradila nám například kolikrát týdně trénuje a jaké jsou její plány do budoucna.

Máš za sebou výhru na GALA a OPEN turnaji na TATAMY 8. Dařilo se ti hodně ukončovat soupeřky před limitem. Byl ale na turnaji nějaký moment, kdy jsi se dostala do problémů a nebo šlo vše podle tvého plánu?

V každém z mých zápasů bylo několik momentů, kdy se mi rozhodně nedařilo podle plánu. V mém posledním zápase na GALA se Martyně podařilo vzít mi záda a začít útočit, ale naštěstí se mi to podařilo otočit!

image

Jak bys zhodnotila celkový dojem z turnaje TATAMY. Co se ti na turnaji nejvíce líbilo a co bys naopak organizátorům doporučila zlepšit?

Byl to opravdu dobře organizovaný turnaj s opravdu dobrými cenami. Řekla bych možná, že by se do budoucna mohl posunout čas začátku GALA, protože vstávání v 6 hodin ráno nebylo moc zábavné.


Co jsi při svém pobytu v Čechách stihla všechno navštívit. Byla jsi v České republice poprvé?

Moc jsme toho nestihli navštívit, protože jsme byli opravdu unavení a jeli jsme jen na víkend, ale dostali jsme se do kočičí kavárny! A ano, byla to moje první návštěva.


Kdybys měla popsat svůj klasický den, tak jak vypadá. Věnuješ se i Gi nebo trénuješ čistě No-Gi.

Trénuji pouze No-Gi a obvykle trénuji na soutěžní hodině asi 5/6krát týdně a většinu dní také na večerních hodinách.


Jaké jsou tvé plány do budoucna a jakých turnajů se chceš v následujících měsících zúčastnit?

Doufám, že mě budou i nadále zvát na GALA turnaje. Doufám, že se později v roce opět zúčastním mistrovství Evropy IBJJF a mistrovství světa IBJJF.


Další články
Zobrazit vše
WNO 22: Hugo vyhrál na decision, Mica Galvao nedopustil překvapení

Who is Number One nám přineslo opět skvělou kartu, na které se představil např. Nicky Rod, Micael Galvao nebo Tainan Dalpra. My vám přinášíme shrnutí této akce.


MP


Foother logo Tatamy

TATAMY BJJ je organizace pořádající turnaje v grapplingu a Brazilském jiu jitsu (BJJ). Organizuje GALA eventy a pořádá otevřené turnaje pro všechny věkové i výkonnostní kategorie v tomto sportu podle pravidel ADCC.

Menu
 • Home
 • Turnaje
 • Šampioni
 • Novinky
 • Blog
 • Video
 • Partneři
 • Organizace
Dokumenty ke stažení
TATAMY BJJ s.r.o.
info@tatamy.cz+420778417882

TATAMY © Všechna práva vyhrazena 2023