Logo
HomeTurnajeŠampioniNovinkyBlogVideoPartneřiOrganizace
 • sp 10.png

  Očekávané zápasy na TATAMY 10: UFC zápasnice, souboj univerzit nebo bitva českých reprezentantů v judu

  MP

  01.06.2024

TATAMY 10: BEATDOWN, který proběhne 22. června v Brně už pomalu klepe na dveře. V následujícím článku vám odhalíme další dva skvělé zápasy z celkových osmnácti.

Rapčan vs. Klein

Martin Rapčan, známý jako Mr. 100 %, se v posledních letech vyšvihl mezi nejlepší zápasníky Evropy. Jeho 100%ní úspěšnost v zápasech české nebo československé reprezentace s výběry Slovenska, Rakouska a Polska dokazuje jeho vysokou úroveň. Rapčan se také umístil v top 8 na záříjových ADCC Trials a nebo se také může pyšnit několika medailemi z IBJJF turnajů, na kterých poslední měsíce hodně zápasí.

image


Šimon Klein, který se probojoval do tohoto zápasu po vítězství v TATAMY 9: Warm up proti Radku Mitrengovi, který rozhodl až v EBI overtime. Poté také potvrdil svou dominanci v OPEN kategoriích -65 a -70. Po těchto výkonech Klein potvrdil, že účast na BEATDOWNu má zaslouženě.


Kdo odejde z žíněnky jako vítěz a bude kralovat československé pérové váze? To se dozvíme 22. června 2024 v Brně.

Vstupenky na TATAMY 10: BEATDOWN

image

Vadovič vs. Hretu

Ve vysoce očekávaném Superfightu v grapplingu uvidíme souboj brněnských univerzit. V zápas se střetnou dva mladí a vynikající zápasníci, kteří rozhodně divákům přinesou napínavý souboj plný vášně a mladé dravosti.


Na jedné straně bude stát Štefan Vadovič, zástupce Masarykovi univerzity a brněnského gymu 119. Mezi jeho největší úspěchy patří rozhodně vítězství na IBJJF Europeans v kategorii absolute v modrém pásu a 2. místo ve své váze. Byl také účastníkem TATAMY GALA do -88 kg, kde se mu vedlo velmi dobře a skončil na 2. místě. Mezi jeho velké výhry může i řadit skalp Honzy Stacha, Thomase Stolla a nebo Marka Hromádky.


Na straně druhé se mu postaví Vasile Hretu, zástupce Vysokého učení technického v Brně a SWAG Academy. Vasile vyhrál několik turnajů v Čechách nebo v Rakousku a je pravidelným účastníkem turnajů TATAMY, kde zápasí v PRO kategorii.


Tito dva „vysekaní” bojovníci, jsou známí svou vášní k cvičení, takže bude i zajímavé v souboji sledovat, kdo z nich bude mít v souboji silově navrch.

image


Pochop vs. Ivanka

Daniel Pochop a Filip Ivanka, dva z nejlepších českých judistů, se utkají v exhibičním zápase na akci TATAMY 10: BEATDOWN, která se uskuteční v sobotu 22. června v Brně v klubu První Patro. Tento očekávaný souboj slibuje napínavou podívanou pro všechny fanoušky juda.


Daniel Pochop, bronzový medailista z mistrovství světa juniorů, je známý svou agresivní a útočnou technikou. Pochop se v posledních letech pravidelně umisťuje na předních příčkách na mezinárodních turnajích a patří k největším nadějím českého juda.

View post on Instagram
 


Filip Ivanka je Pochopovým sparingovým partnerem a dobrým přítelem. Ivanka je považován za jednoho z nejlépe technicky vybavených českých judistů. Jeho silnou stránkou jsou především technika a taktika. Mezi jeho největší úspěchy patří sedmé místo na mistrovství Evropy juniorů.

View post on Instagram
 


Ačkoliv se jedná o exhibiční zápas, oba judisté slibují, že předvedou to nejlepší ze svého arzenálu technik. Zápas bude na 4 minuty základního času + golden score.

image

Pudilová vs. Stachová

Lucie Pudilová, talentovaná zápasnice UFC s fialovým pásem, se chystá na vzrušující souboj v grapplingu s Lindou Stach ze SWAG Brno, držitelkou hnědého pásu. Pudilová nedávno triumfovala ve své váhové kategorii na IBJJF Paris Spring Open, zatímco Linda Stachová se může pyšnit vítězstvím na ADCC Czech Open 2023 a nebo na mistrovství Polska v No-Gi v roce 2022 v hnědých pásech. Která ze zápasnic vyhraje tento skvělý ženský duel?

image

Nenechte si ujít největší zápasnický galavečer v Česku a na Slovensku - turnaj TATAMY 10: BEATDOWN, který se blíží a bude se konat 22. června v Brně. Tato událost nabídne celkem 18 vzrušujících zápasů, zaměřených převážně na grappling, ale nechybět nebude ani souboj v judu a zápasu.

Vstupenky na TATAMY 10: BEATDOWN


Další články
Zobrazit vše
WNO 22: Hugo vyhrál na decision, Mica Galvao nedopustil překvapení

Who is Number One nám přineslo opět skvělou kartu, na které se představil např. Nicky Rod, Micael Galvao nebo Tainan Dalpra. My vám přinášíme shrnutí této akce.


MP


Foother logo Tatamy

TATAMY BJJ je organizace pořádající turnaje v grapplingu a Brazilském jiu jitsu (BJJ). Organizuje GALA eventy a pořádá otevřené turnaje pro všechny věkové i výkonnostní kategorie v tomto sportu podle pravidel ADCC.

Menu
 • Home
 • Turnaje
 • Šampioni
 • Novinky
 • Blog
 • Video
 • Partneři
 • Organizace
Dokumenty ke stažení
TATAMY BJJ s.r.o.
info@tatamy.cz+420778417882

TATAMY © Všechna práva vyhrazena 2023