Logo
HomeTurnajeŠampioniNovinkyBlogVideoPartneřiOrganizace
 • IMG_3681.jpeg

  Polaris chystá nabité Grand Prix. Vítěz si odnese 20 000€.

  MP

  29.02.2024

Polaris, největší evropská organizace zaměřená na profesionální grapplingové zápasy, pořádá Grand Prix pyramidu ve váze do 77 kilogramů, kde vítěz získá 20 000 €. Celá Grand Prix proběhne během turnaje Polaris 27, který se koná 23. března ve Walesu.

Polaris nedávno uspořádal podobnou Grand Prix, ale v kategorii Absolute (bez váhového limitu). Vítězem se tehdy stal brazilský zástupce Atos BJJ Kaynan Duarte, kdy mu nejdříve v cestě stál Jason Rau, poté Izaak Michell a ve finále Fabricio Andrey.

Grand Prix ve váze do -77 kilogramů se zúčastní celkem 8 zápasníků, z nichž šest je již potvrzených. Jeden zápasník se kvalifikuje z tzv. Polaris Contenders, které proběhne 24. února. Registrace je možná přes Smoothcomp.


POTVRZENÁ JMÉNA:

Jozef Chen

Jozef Chen, držitel hnědého pásu, se nejvíce vypracoval pod vedením Craiga Jonese z B-Team Jiu-Jitsu v Austinu, Texas. Jeho zájem o MMA vyvolala touha po pochopení nuancí grapplingu, a od srpna 2018 začal trénoval brazilské jiu-jitsu v Nanjing BJJ v Číně.

Jozef je vítězem záříjových evropských ADCC Trials, což mu zajistilo účast na ADCC World. Jeho nejvýraznější dovedností je Guard Passing.

View post on Instagram
 

Espen Mathiesen

Espen Mathiesen je norský zápasník a držitel černého pásu, který získal pod vedením José Carlose z organizace Kimura - Nova Uniao.

Espen se stal jedním z nejlepších zápasníků v jiu-jitsu v Evropě a získal medaile na významných turnajích, jako jsou IBJJF World (purple), IBJJF Pans (brown) a IBJJF European (black). Rovněž získal titul vítěze AJP Pro v roce 2018.

View post on Instagram
 


Jed Hue

Jed Hue, jeden z nejlepších britských zápasníků, je držitelem černého pásu pod Rosse Nichollse.

Je mnohonásobným veteránem v Polaris a získal vítězství v několika ADCC Open turnajích.

Pro československé fanoušky je nejznámější svou rychlou prohrou v souboji o Polaris titul proti Mateuszi Szczecińskému.

View post on Instagram
 


Levi Jones-Leary

Levi je Australan a držitel černého pásu. V současné době trénuje pod vedením Lachlana Gilese v Absolute MMA.

Má mnoho úspěchů, včetně vítězství na turnajích, jako jsou IBJJF European, IBJJF Pans a AJP Grand Slam.

Jeho oblíbenou technikou je Crab Ride.

View post on Instagram
 

PJ Barch

PJ Barch je černým pásem v jiu-jitsu pod vedením Richieho Martineze a Eddieho Brava a patří mezi hlavní představitele týmu 10th Planet. Barch, bývalý americký wrestler, přešel k grapplingu, kde získal uznání po významných vítězstvích na akcích jako je Onnit Invitational, Quintet Grappling Team Survival Match.

Na ADCC World 2022 skončil na 4. místě, kdy porazil zápasníky jako jsou Langaker nebo JT Torres.

Jeho oblíbenou technikou je armbar.

View post on Instagram
 


Davis Asare

Norský zápasník a fialový pás trénující v týmu New Wave pod vedením Johna Danahera.

Na únorových evropských ADCC Trials skončil na 2. místě, kdy porazil ADCC veterány jako jsou Oliver Taza nebo Mateusz Szczeciński.

View post on Instagram
 

Superfighty:

Na turnaji se také uskuteční několik superfightů. Obhajovat svůj titul bude například ženská superstar Ffion Davies proti Brianně Ste-Marie. Skvělý zápas ve váze do -66 kg určitě přinese souboj mezi veteránem ADCC Keithem Krikorianem a vítězem záříjových ADCC Trials Owenem Jonesem.

View post on Instagram
 

View post on Instagram
 

Další články
Zobrazit vše
WNO 22: Hugo vyhrál na decision, Mica Galvao nedopustil překvapení

Who is Number One nám přineslo opět skvělou kartu, na které se představil např. Nicky Rod, Micael Galvao nebo Tainan Dalpra. My vám přinášíme shrnutí této akce.


MP


Foother logo Tatamy

TATAMY BJJ je organizace pořádající turnaje v grapplingu a Brazilském jiu jitsu (BJJ). Organizuje GALA eventy a pořádá otevřené turnaje pro všechny věkové i výkonnostní kategorie v tomto sportu podle pravidel ADCC.

Menu
 • Home
 • Turnaje
 • Šampioni
 • Novinky
 • Blog
 • Video
 • Partneři
 • Organizace
Dokumenty ke stažení
TATAMY BJJ s.r.o.
info@tatamy.cz+420778417882

TATAMY © Všechna práva vyhrazena 2023