Logo
HomeTurnajeŠampioniNovinkyBlogVideoPartneřiOrganizace
 • KV.jpg

  Souboje titánů: Zápas OKTAGON zápasníků v grapplingu a titulová bitva těžkých vah.

  MP

  13.05.2024

TATAMY 10: BEATDOWN, který proběhne 22. června v Brně už pomalu klepe na dveře. V následujícím článku vám odhalíme dva skvělé zápasy z celkových osmnácti.

Karas vs. Drobina

Jeden z hlavních zápasů večera obstará stříbrný medailista z ADCC Trials, několikanásobný účastník TATAMY GALA a především vítěz GALA do -99 kg, Samuel Karas, který momentálně trénuje v Brně v gymu 119 pod Jaroslavem Hovězákem. Jeho protivníkem bude jeho velký rival, Polák David Drobina, který má na svém kontě bronzovou medaili z ADCC Trials a vítězství v kategorii PRO na TATAMY 6.Samuel Karas a David Drobina jsou už dávno to nejlepší, co jejich země mohou nabídnout. Jejich rivalita se datuje už od GALA do -99 kg, která se konala na TATAMY 4. Drobina měl být právě jeden z účastníků GALA turnaje, ale nakonec na poslední chvíli odstoupil. Karas nakonec celou pyramidu ovládl a stal se šampionem TATAMY do -99 kg. Drobina ale v sobě cítil, že si s Karasem dokáže hravě poradit, což ho vedlo k tomu, aby se zúčastnil turnaje s pořadovým číslem 6, kde očekával, že se střetne právě s vítězem pyramidy. K tomu ale nakonec nedošlo a Drobina vyzval Karase na souboj hned po jeho vítězství na turnaji TATAMY 6 v PRO kategorii a jejich rivalita se ještě více prohloubila. Nechyběla i menší přestřelka přes sociální sítě, kde Karas svému rivalovi připomínal, že kategorie nebyla obsazená zápasníky na jeho úrovni.Karas a Drobina jsou jedni z nejlepších bojovníků na evropské scéně v jejich váze. Jejich styl boje je odlišný, ale oba mají na svém kontě mnoho cenných vítězství. Karas je známý svým výborným wrestlingem a technickou precizností, zatímco Drobina je známý svou agresivitou a skvělými útoky na nohy. Jejich zápas rozhodně určí, kdo je skutečně jeden z nejlepších na evropské scéně v této váhové kategorii.

image
Kalašnik vs. Pukač

V Brně se na události TATAMY 10: BEATDOWN střetnou dva významní a velmi zkušení MMA zápasníci z organizace OKTAGON MMA v grapplingovém souboji. Andrej Kalašnik, který nedávno triumfoval na OKTAGON 56 v Birminghamu, se postaví Robertu Pukačovi, jenž nedávno prohrál těsný zápas s německou superstar Christianem Jungwirthem.Představení zápasníků:

Andrej Kalašnik - Zkušený zápasník s pozitivní bilancí v MMA 11-5, který se pyšní nedávným vítězstvím nad Liamem Etebarem v Birminghamu. Za svoji MMA kariéru si připsal celkově jednu submission právě nad výše zmiňovaným Christianem Jungwirthem, kterého ukončil na rear naked choke za 63 vteřin.Robert Pukač - Další zkušený bojovník a legenda domácí scény, která nedávno prohrála těsný zápas ve Frankfurtu s Jungwirthem. Za svoji bohatou MMA kariéru má Robo pozitivní bilanci 16-13. Ve své kariéře má i několik ukončení na submission. Před limitem ukončil např. Jana Malacha na kimuru a nebo Jana Fajka v superfightu na TATAMY 5 dokázal ukončit v EBI overtime na rear naked choke. Má za sebou také i zkušenost jako spolukomentátor několika turnajů TATAMY.

image


Oba zápasníci rozhodně nabídnou divákům skvělý zápas plný wrestlerských výměn, kde rozhodně o napětí nebude nouze.

View post on Instagram
 


Nenechte si ujít největší zápasnický galavečer v Česku a na Slovensku - turnaj TATAMY 10: BEATDOWN, který se blíží a bude se konat 22. června v Brně. Tato událost nabídne celkem 18 vzrušujících zápasů, zaměřených převážně na grappling, ale nechybět nebude ani souboj v judu a zápasu.

Odkaz na vstupenky na SMS tickets:

https://1url.cz/EuyD5Další články
Zobrazit vše
WNO 22: Hugo vyhrál na decision, Mica Galvao nedopustil překvapení

Who is Number One nám přineslo opět skvělou kartu, na které se představil např. Nicky Rod, Micael Galvao nebo Tainan Dalpra. My vám přinášíme shrnutí této akce.


MP


Foother logo Tatamy

TATAMY BJJ je organizace pořádající turnaje v grapplingu a Brazilském jiu jitsu (BJJ). Organizuje GALA eventy a pořádá otevřené turnaje pro všechny věkové i výkonnostní kategorie v tomto sportu podle pravidel ADCC.

Menu
 • Home
 • Turnaje
 • Šampioni
 • Novinky
 • Blog
 • Video
 • Partneři
 • Organizace
Dokumenty ke stažení
TATAMY BJJ s.r.o.
info@tatamy.cz+420778417882

TATAMY © Všechna práva vyhrazena 2023