Logo
HomeTurnajeŠampioniNovinkyBlogVideoPartneřiOrganizace

SWAG Brno na TATAMY dominuje. Jaké týmy v dospělé kategorii vyhrály jednotlivé turnaje TATAMY?

MP

20.05.2024

Turnaje TATAMY jsou už tady necelé dva roky a za tu dobu se podařilo uspořádat devět turnajů. Kterým týmům se podařilo vyhrát jednotlivé turnaje?

TATAMY 9 - 4. 5. 2024

Domácí SWAG Brno naprosto dominuje turnajům TATAMY. Brněnská akademie dokázala celkem ovládnout osm z celkových devíti turnajů, což je neuvěřitelný počin. Vysoko umístěný na turnajích bývá také běžně olomoucký Snapdown, pardubický Pretorian a nebo pražský Jungle BJJ.

image

Poslední turnaj vyhrál SWAG Brno, když získal celkem 18 320 bodů a posbíral dohromady 11 medailí z toho 5 zlatých. Své kategorie v kategorii PRO ovládl Petr Mynář, Jan Stach a Anton Orlov. Kategorii intermediate pak ovládl také vítěz ADCC Czech Open a minulého TATAMY turnaje Viktor Šilhánek.

Mezi dětmi pravidelně dominují dva týmy a to konkrétně DSC Gym Česká Třebová a rakouský Ratiborets Vienna. Tyto dva týmy se pravidelně střídají na medailových příčkách.