Logo
HomeTurnajeŠampioniNovinkyBlogVideoPartneřiOrganizace
 • Facebook Page.jpg

  Zajímavé superfighty na TATAMY 9: Ženská odveta z TATAMY GALA nebo klání černých pásů v kimonu.

  MP

  15.04.2024

Turnaj TATAMY 9 se už pomalu blíží a nabídne nám také několik superfightů. Které to budou?

Chmelařová vs. Mikołajczak

Na nadcházejícím turnaji TATAMY 9 se fanoušci grapplingu mohou těšit na vzrušující souboj mezi Zdeňkou Chmelařovou a Julií Mikołajczak. Tyto dvě špičkové zápasnice se setkaly již dříve na minulém turnaji TATAMY, kde Zdeňka dokázala dvakrát Julii porazit.

image


První střetnutí mezi Zdeňkou a Julií proběhlo na GALA turnaji, kde Zdeňka dokázala zvítězit po napínavém souboji až v prodloužení. Následně se obě zápasnice střetly znovu v OPEN turnaji, kde Zdeňka opět dokázala předvést své skvělé dovednosti a zvítězila nad Julií na decision.


Těšme se tedy na jejich další střetnutí na turnaji TATAMY 9, kde se můžeme očekávat další vzrušující a na bitvu českého grapplingu, proti tomu polskému. Kdo z děvčat tentokrát zvítězí?

View post on Instagram
 

Kukumberg vs. Nedbal

Superfight, který nabídne podívanou pro milovníky kimona. Do zápasu se postaví slovenský black belt a hlavní trenér Jiu Jitsu Academy Bratislava, Michal Kukumberg. Proti němu se postaví rovněž black belt a hlavní trenér Jungle BJJ Frenštátu pod Radhoštěm, Martin Nedbal.

View post on Instagram
 


Půjde rozhodně o představení dvou zkušených borců, kteří mají na svém kontě nespočet zápasů. Oba dva už se jednou ve společném klání potkali v říjnu 2022 na AJP Tour v Praze. Tehdy ze souboje vycházel vítězně Kukumberg, který Nedbala ukončil před limitem.


Michal Kukumberg

Na nedávném turnaji TATAMY 8 si Michal Kukumberg vedl velmi dobře a v kategorii do -91 kg získal stříbrnou medaili. Mezi jeho největší úspěchy v brazilském jiu-jitsu patří bezpochyby vítězství na AJP Continental No-Gi v kategorii Master 1 (černý pás) a triumf na prestižním IBJJF Europeans Gi v kategorii Master 1 (hnědý pás).

View post on Instagram
 


Martin Nedbal

Na předminulém turnaji TATAMY 7 si v kimonu Martin Nedbal odnesl celkové vítězství v kategorii do -91 kg. Navíc byl i jedním z účastníků TATAMY 2 GALA v kategorii do -88 kg. Jeden z jeho největších úspěchů v brazilském jiu-jitsu je vítězství na turnaji IBJJF Irish Open a také několikanásobné medailové umístění na dalších turnajích IBJJF a AJP Tour.Sumelidis vs. Sitár

Další superfight na TATAMY 9 nám nabídne souboj dvou black beltů a veteránů tohoto sportu. Na jedné straně hlavní trenér akademie Draculino Třinec Michal Sumelidis a na straně druhé Martin Sitár, zástupce ŠK Best Fitness Senec. Zápas bude probíhat v kimonu pod pravidly IBJJF.

View post on Instagram
 


S Michalem také vyšel před několika měsíci rozhovor na našem YouTube kanálu, kde mluvil o své minulosti nebo také o tom, jak mu jiu jitsu pomohlo v jeho životě.


https://youtu.be/8s0bt2qkJ28?si=4w-Eshj2fGDnSLsB

imageNenechte si ujít největší zápasnický galavečer v Česku a na Slovensku - turnaj TATAMY 10: BEATDOWN, který se blíží a bude se konat 22. června v Brně. Tato událost nabídne celkem 18 vzrušujících zápasů, zaměřených převážně na grappling, ale nechybět nebude ani souboj v judu a zápasu. Lístky na SMS ticket již brzy.Další články
Zobrazit vše
WNO 22: Hugo vyhrál na decision, Mica Galvao nedopustil překvapení

Who is Number One nám přineslo opět skvělou kartu, na které se představil např. Nicky Rod, Micael Galvao nebo Tainan Dalpra. My vám přinášíme shrnutí této akce.


MP


Foother logo Tatamy

TATAMY BJJ je organizace pořádající turnaje v grapplingu a Brazilském jiu jitsu (BJJ). Organizuje GALA eventy a pořádá otevřené turnaje pro všechny věkové i výkonnostní kategorie v tomto sportu podle pravidel ADCC.

Menu
 • Home
 • Turnaje
 • Šampioni
 • Novinky
 • Blog
 • Video
 • Partneři
 • Organizace
Dokumenty ke stažení
TATAMY BJJ s.r.o.
info@tatamy.cz+420778417882

TATAMY © Všechna práva vyhrazena 2023